Superhiks – Na luta rana

Superhiks прави омаж на Sepultura и нивниот албум Roots на песната “На лута рана”, вториот сингл од следниот албум.

1 коментар

Слични написи

1 коментар

asd 08/06/2011 - 20:11

Nema vrska pesnata so sepultura, videte komentar od Goran.

Reply

Остави коментар