20/08/2018

Трејлер камп: Skyfall, Cloud Atlas, Man of Steel

Постирано на 08/08/2012 од во Трејлер камп, Филм

Овонеделниот избор на тазе трејлери е составен од две потенцијални големи враќања на големото платно и уште едно продолжение во приказната за најславниот таен агент во светот. Во напливот од суперхеројски филмови недостасува најголемото име – Супермен – а таа грешка следната година ќе се обидат да ја поправат режисерот Зек Снајдер и продуцентот Кристофер Нолан. […]

Трејлер камп: Dredd, Total Recall, Looper

Постирано на 12/07/2012 од во Трејлер камп, Филм

Откако мама и тато ме навлекоа на кино, немам поим, можеби со “Нинџа и 13 кондора” во сега заборавеното “Кисела Вода”, им се радувам на трејлерите. Тогаш не се викаа така, туку беа “журнал”. Од која причина, помалку е важно, изгледа поради чувството на сигурност оти по филмот што сум го гледал ќе има следен, […]